Подробнее на сайте: https://newsexplore.ruhttps://automobyle.ruhttps://prime-pc.ru https://news101.ruhttps://topallnews.ruhttps://holdnews.ru https://leadingnews.ruhttps://maincredit.ru https://pc-room.ruhttps://priornews.ruhttps://newshead.ruhttps://flarenews.ruhttps://estascredit.ruGo to top of pagehttps://ultimnews.ruhttps://hotsnews.ru

Mitsubishi Electric

 

MITSUBISHI ELECTRIC CORPORATION Japan jest jednym z największych koncernów światowych, którego działalność koncentruje się na dziewięciu głównych gałęziach przemysłowych:
    -    Elektrownie / Energia / Systemy przemysłowe
    -    Technika kosmiczna / Komunikacja satelitarna
    -    Komunikacja / Informatyka / Komputery
    -    Elementy elektroniczne / Półprzewodniki
    -    Transport
    -    Wyposażenie budynków / Windy / Klimatyzacja
    -    Automatyka przemysłowa / Systemy obrabiarek CNC
    -    Systemy Audio-Wizualne
    -    Elektronika domowa

Produkty MITSUBISHI ELECTRIC wyróżniają się wysokimi parametrami pracy i są certyfikowane znakami jakości ISO. Tym samym stanowią synonim nowoczesności, postępu i jakości.

Znane i doceniane na całym świecie produkty MITSUBISHI ELECTRIC wyposażone w najnowsze elementy mikroelektroniczne i półprzewodniki wykorzystywane są w systemach sterowania, obrabiarkach CNC, technologiach laserowych, sterownikach programowalnych, falownikach skalarnych i wektorowych, robotach i innych urządzeniach.

Do rozbudowanej światowej sieci filii oraz przedstawicielstw należą europejskie biura MITSUBISHI ELECTRIC EUROPE w Niemczech, którego przedstawicielem w Polsce jest nasza firma MPL Technology Katowice Sp. z o.o.
Wychodząc naprzeciw wymaganiom postępu XXI wieku jesteśmy gotowi zaspokoić zdecydowaną większość wymagań współczesnej techniki opierając się na wieloletnim doświadczeniu w stosowaniu wysokiej technologii.